SES SR Program večera

SES SR Program večera

17.9.2009 | redakce

PROGRAM SLAVNOSTNÍHO PŘEDÁNÍ OCENĚNÍ

Palác Žofín, Slovanský ostrov – 10. února 2009

Primátorský salonek (jen pro VIP hosty)

17:45   Zahájení pro VIP hosty

·        
Představení finalistek

·        
Slavnostní přípitek

Velký sál

 

18:05   Slavnostní zahájení večera

·        
Zahájení večera moderátorem Janem Rosákem

·        
Projev paní Dagmar Havlové za nadaci Vize 97

·        
Úvodní slovo ministryně zdravotnictví ČR Ing. arch. Daniely Filipiové

·        
Proslov loňské držitelky Čestné ceny za celoživotní dílo v ošetřovatelství PhDr. Aleny Mellanové, CSc.

 

18:20   Hudební vstup – píseň z připravovaného muzikálu MONA LISA – Dasha

 

18:25   Vyhlášení kategorie „Sestra v nemocniční a ambulantní péči“

·        
Představení kategorie

·        
Představení tří finalistek

 

18:35   Hudební vstup – píseň z připravovaného muzikálu MONA LISA – Josef Vojtek

 

18:40   Vyhlášení kategorie „Sestra v sociální péči“

·        
Představení kategorie

·        
Představení tří finalistek

 

18:50   Hudební vstup – píseň z připravovaného muzikálu MONA LISA – Linda Finková

 

18:55   Vyhlášení kategorie „Sestra ve výzkumu a vzdělávání“

·        
Představení kategorie

·        
Představení tří finalistek

 

19:05   Hudební vstup – výběr nejznámějších písní z muzikálů produkce Divadla Broadway

              (Linda Finková, Zdenka Trvalcová, Dasha, Josef Vojtek, Tomáš Beroun)


19:30   Vyhlášení výsledků – vítězky jednotlivých kategorií

·        
Vyhlášení vítězky a předání ocenění v kategorii „Sestra v nemocniční a ambulantní péči“

·        
Vyhlášení vítězky a předání ocenění v kategorii „Sestra v sociální péči“

·        
Vyhlášení vítězky a předání ocenění v kategorii „Sestra ve výzkumu a vzdělávání“

 

19:50   Vyhlášení ocenění „Čestné cena za celoživotní dílo v ošetřovatelství“

·        
Představení vítězky a předání ocenění

 

19:55   Slavnostní zakončení programu večera

 

 

Malý a Rytířský sál, Žofín GARDEN

 

20:00   Raut + volná diskuse

 

21:00   Hudební program u rautu – Petr Vondráček + LOKOMOTIVA

 

 

Generální partner:

Hlavní partneři:

Partner:

Partner galavečera: