Sestra roku 2007 – vyhlášení soutěže

Sestra roku 2007 – vyhlášení soutěže

10.12.2007 | redakce

Sestra roku 2007 - logo

Vydavatelský dům Mladá fronta a. s. a redakce odborného časopisu Sestra vyhlašují VIII. ročník soutěžní akce pro sestry a ostatní nelékařské zdravotnické pracovníky – Sestra roku 2007. Záštitu převzala již tradičně paní Dagmar Havlová.

Titul Sestra roku 2007 bude udělován ve třech kategoriích:

  • Sestra v nemocniční a ambulantní péči
  • Sestra v sociální péči
  • Sestra ve výzkumu a vzdělávání

Dále bude udělena Čestná cena za celoživotní dílo v ošetřovatelství, kterou uděluje časopis Sestra.

Sestra roku 2007 bude mít dvě kola

V prvním kole, které se uzavřelo dne 1. 12. 2007, probíhá z došlých přihlášek výběr 3 finalistek v každé kategorii. Výběr provádí nezávislá porota složená ze sester, zástupců organizací, finalistek uplynulých ročníků Sestry roku a nejaktivnějších přispěvatelů časopisu Sestra.

Finále soutěže proběhne během slavnostního večera na Žofíně dne 26. 2. 2008. O vítězkách rozhodne porota, v níž tradičně zasednou přední osobnosti našeho lékařství, ošetřovatelství, zástupci sponzorů a politické sféry. Připraven bude zajímavý kulturní program a na závěr prostřené stoly a prostor k výměně názorů a zábavě.

Podmínky účasti

Soutěž je určena sestrám, porodním asistentkám, sestrám pracujícím v domácí a sociální péči a dalším nelékařským zdravotnickým pracovníkům. Kandidátky mohou navrhnout jejich kolegyně, nadřízení, lékaři i pacienti.

GENERÁLNÍ PARTNER

HLAVNÍ PARTNER

3M
HARTMANN-RICO

PARTNEŘI

Philips Avent
DANONE
EGIS
Linet

Novartis
Richter Gedeon
Zentiva

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Sestra
Zdravotnické noviny

Postgraduální medicína
MF Plus
Moje zdraví

Český rozhlas